Podpora

Naša spoločnosť ako autorizovaný partner značky Realfiction zabezpečuje plnú podporu pre produkty rady Dreamoc™.

Podpora

Záručný a pozáručný servis

Naša spoločnosť poskytuje kompletný záručný a pozáručný servis pre zariadenia rady Dreamoc na celom území Slovenskej republiky. Pre riešenie problémov Vášho zariadenia nás neváhajte kontaktovať.

Inštalácia zariadenia

Po zakúpení zariadenia v našej spoločnosti Vám zariadenie dovezieme, nainštalujeme a spustíme. Náš technik Vám ukáže ako správne používať zariadenie Dreamoc, ako sa oň starať a v rámci servisných služieb nás môžete kedykoľvek telefonicky kontaktovať.

Zaškolenie obsluhy

Zariadenia Dreamoc sú veľmi jednoduché z hľadiska používania a obsluhu zvládne úplne každý bez potreby špeciálneho školenia. Každopádne pri odovzdaní zariadenia Vám náš technik ukáže ako zariadenie správne používať.

Predaj doplnkov

Okrem zobrazovacích zariadení ponúkame možnosť zakúpiť si u nás aj radu doplnkov k produktom Dreamoc. Štandardné podstavce, podstavce pripravené na mieru alebo prepravné kufre pre bezpečný transport zariadenia.

Vytvorenie 3D animácií

V našej spoločnosti nájdete okrem predajcov aj kreatívny tím ktorý pomocou 3D animácií vytvorí originálny obsah pre vaše zariadenie. Pomocou zariadenia Dreamoc a 3D animácie v podobe hologramu vdýchnete Vašej prezentácií život.